• AKTUÁLNE VEĽMI ŽIADANÉ LICENCIE
    Výber správnych licencií pre dlhodobý úspech

NAŠE LICENCIE

Naša materská spoločnosť sa môže pochváliť exkluzívnymi partnerstvami so svetovo uznávanými licenciami, ktoré upevňujú jej pozíciu jednej z popredných spoločností na svetovom trhu.

Paw Patrol licence

PAW PATROL

Najlepšia licencia pre predškolákov

Labková patrola sa už niekoľko rokov drží na vrchole rebríčka licencií. Nové filmy a seriály, podpora sociálnych médií zaručujú úspech aj v nasledujúcich rokoch. Pozdvihnite svoj produktový rad s Labkovou patrolou!

Čítajte viac
Barbie licence

BARBIE

Nová filmová hviezda!

Veľký triumf Barbie sa týka rôznych odvetví, čo malo významný vplyv na prudký nárast predaja licencovaných výrobkov Barbie. Vstúpte do úžasného sveta cukroviniek Barbie!

Čítajte viac
Sponge Bob Licence

SPONGE BOB

Takmer každý ho pozná!

Za 25 rokov svojej existencie získala licencia SpongeBob pozoruhodnú úroveň povedomia, ktorá presahuje 90 %. Oslávme tento úspech novým sortimentom výrobkov!

Čítajte viac
Sonic licence

SONIC

Rýchlo a zbesilo

Popularita Sonica stále rastie vďaka neustálemu vydávaniu nových hier, seriálov a filmov. Oslovte skupinu hráčov s produktovým radom Sonic!

Čítajte viac

ZODPOVEDNOSŤ A PROFESIONALITA

Strategický výber licencií

Licencie vyberáme starostlivo, aby sme oslovili čo najviac rôznych cieľových skupín podľa ich pohlavia, veku a záujmu.

Kvalita a inovácie

Licencie, s ktorými pracujeme, sú najúspešnejšie na trhu. Pracujeme s nimi veľmi starostlivo a dodávame kvalitné a zaujímavé portfólio produktov.

Dokonalá prezentácia v predajni

Licencia ako skvelý marketingový nástroj. Našou prioritou je zamerať sa aj na dokonalú a atraktívnu prezentáciu licencovaných výrobkov v mieste predaja.


Nadchli vás naše výrobky? Začnime!

Oslovte nás! Náš predajný tím je pripravený pomôcť a odpovedať na všetky otázky!