• ZNAČKY SWEET´N FUN
    Strategické portfólio značiek prispôsobené pre rôzne trhy

NAŠE ZNAČKY SWEET´N FUN

Značka Sweet´n Fun má vlastné produktové rady, ktoré sú prispôsobené širokému spektru cieľových skupín a ich záujmom. Značky ako DINO, Sour Busters alebo Snack & Fun. Toto je len výber tých najúspešnejších.

Sour Busters Sweet´n Fun

SOUR BUSTERS

Obľúbená extra kyslá chuť

Produktový rad Sweet´n Fun SOUR BUSTERS prináša milovníkom kyslej chuti rôzne druhy výrobkov - žuvačky, lízanky, spreje a slizy, praskajúci prášok, cukrovú vatu a mnoho ďalších.

Čítajte viac
Dino Sweet´n Fun

DINO

Cukríky a zábavné curkovinky - nielen pre chlapcov 

Sweet´n Fun DINO - obľúbená značka pre zvedavé deti. Zaujmite ich zábavnou cukrovinkou, ktorá im poskytne nielen hodiny zábavy, ale aj vzbudí ich zvedavosť. A malá porcia sladkostí je len pridanou hodnotou.

Čítajte viac
Splash Candy Sweet´n Fun

SPLASH CANDY

Bláznivé & zábavné!

Toto je nový produktový rad Sweet´n Fun SPLASH CANDY. Bláznivé tvary, cukríky na jazyk alebo extra kyslé - všetko, čo deti milujú! Žuvačky, lízanky, spreje, žuvačky a mnoho ďalšieho.

Čítajte viac
Snack and Fun Sweet´n Fun

SNACK & FUN

Obľúbené cukríky z rýchleho občerstvenia 

Obľúbený produktový rad Sweet´n Fun SNACK & FUN. Najmä v posledných rokoch si získali popularitu sladkosti v podobe hamburgerov, hotdogov alebo pizze. Žuvačky, želé a žuvacie tyčinky.

Čítajte viac

SWEET´N FUN: PRIESTOR PRE INOVÁCIE A SKVELÉ NÁPADY

Zamerané na kvalitu

Naše cukrovinky sú vyrobené z vysokokvalitných surovín, ktoré zaručujú chutnú a uspokojivú pochúťku pre milovníkov cukroviniek všetkých vekových kategórií. Značka Sweet'n Fun je znakom kvality.

Inovatívny sortiment výrobkov

Sweet´n Fun je značka pre široký sortiment zábavných cukroviniek, cukríkov, lízaniek, žuvačiek, pelendrekov, kyslých práškov, želé, nápojov a snackov.

Rôzne cieľové skupiny

Sweet´n Fun zahŕňa celé portfólio značiek, ktoré sú starostlivo pripravené pre niekoľko typov cieľových skupín - tie sa líšia podľa veku, pohlavia a záujmov.


Nadchli vás naše výrobky? Začnime!

Oslovte nás! Náš predajný tím je pripravený pomôcť a odpovedať na všetky otázky!