• 75 ROKOV NÁŠHO SLADKÉHO DEDIČSTVA
    Záväzok k dokonalosti, inováciám a rodinnej tradícii

KTO SME?

Sme súkromná skupina spoločností, ktorá v súčasnosti prevádzkuje vlastné marketingové organizácie špecializujúce sa na zábavné cukrovinky a cukríkové novinky pre deti v siedmich európskych krajinách.

75 sladkých rokov

Náš zakladateľ, legendárny Josef Gschwandtner starší (1927 - 2021), založil svoje podnikanie na myšlienke dodávať na trh cukrovinky za ľudové ceny.

Medzi prvé výrobky, ktoré uviedol na trh, patrili žuvačky, ktoré si obľúbili americkí vojaci okupujúci v tom čase oblasť Salzburgu.

Na základe tohto úspechu spoločnosť pokračovala v inováciách a prichádzala s pochúťkami, ako sú tvarované cukríky a vrecúška s prekvapením. Prvé roky vytvorili základ pre rozvoj a vzostup spoločnosti, ktorá sa riadila a stále riadi zásadami kvality, cenovej dostupnosti a sladkého nádychu inovácie.

Generačný úspech

V roku 2014 odovzdal zakladateľ spoločnosti firmu svojmu synovi Josefovi Gschwandtnerovi mladšiemu, ktorý pokračuje v rodinnej tradícii od roku 1991, keď založil vlastnú spoločnosť MSI (Marketing Systems International spol. s r.o.) v Českej republike. Pod jeho vedením sme rozšírili svoju pôsobnosť a do skupiny MSI sme pridali distribučné spoločnosti v Poľsku, na Slovensku, v Rumunsku a na ďalších kľúčových trhoch.

Sme tiež jedným z dvoch alebo troch najväčších hráčov v Európe v sektore zábavných  cukroviniek a cukríkových noviniek.


NAŠE POSLANIE"NAŠE CUKRÍKY A ZÁBAVNÉ CUKROVINKY PRINÁŠAJÚ ZÁBAVU A RADOSŤ DO KAŽDODENNÉHO ŽIVOTA DETÍ"

NAŠE VÝHODY

Kvalitné ingrediencie

Naše cukríky sa vyrábajú z vysokokvalitných surovín, ktoré zaručujú chutnú a uspokojivú pochúťku pre milovníkov cukroviniek všetkých vekových kategórií.

Široká ponuka

Preskúmajte rozmanitý sortiment cukríkov a zábavných cukroviniek, z ktorých každá je inšpirovaná milými postavičkami z Labkovej patroly, Barbie, SpongeBoba a Sonica alebo z produktového radu Sweet´n Fun.

Ideálne pre rôzne predajne

Naše výrobky sú určené pre širokú škálu predajní, od cukrární až po hračkárstva, čo zabezpečuje všestrannosť ponuky pre našich zákazníkov.

NAŠA KOMPETENCIA

Našu cestu definuje záväzok k dokonalosti, inováciám a rodinná tradícia, ktorá trvá už niekoľko generácií.

Strategické centrálne sklady

Centrála našej skupiny sa nachádza v Brne v Českej republike, kde sa nachádza aj jadro našej logistiky a   najmodernejšie  skladové centrum. Toto moderné zariadenie sa môže pochváliť značnou kapacitou 5000 paliet. Je viac než len skladovým priestorom, slúži ako logistická základňa pre naše distribučné organizácie rozmiestnené v strednej a východnej Európe.

Excelentný vývoj produktov

Jadrom nášho triumfu je naše dynamické oddelenie vývoja produktov. Tu tím odborníkov s nadšením vytvára rozmanité produktové rady pod našimi vlastnými značkami a vyhľadávanými licenciami. Od konceptu až po vytvorenie sa snažíme dodávať produkty, ktoré rezonujú kvalitou, kreativitou a spotrebiteľskou príťažlivosťou.

Právne zabezpečenie

Náš záväzok k dokonalosti presahuje rámec vývoja produktov. Náš interný právny tím, ktorý sa špecializuje na právne predpisy EÚ týkajúce sa potravín a zábavných cukroviniek, je pilierom istoty. Dôsledne zabezpečujú, aby všetky naše výrobky nielen spĺňali najvyššie normy, ale aj všetky predpisy EÚ týkajúce sa bezpečnosti potravín a zábavných cukroviniek. Vaša spokojnosť  je našou prioritou a náš právny tím je odhodlaný dodržiavať maximálnu bezpečnosť a súlad s právnymi predpismi.

Certifikácia riadenia kvality

Ako uznanie nášho neochvejného záväzku voči kvalite je spoločnosť MSI hrdým držiteľom certifikátu ISO 9001:2016 pre náš systém riadenia kvality. Táto certifikácia odráža naše odhodlanie udržiavať dôslednú dokonalosť našich procesov a služieb. Okrem toho náš záväzok voči kvalite potravín posilňuje náš účinný systém riadenia kvality potravín HACCP.


Nadchli vás naše výrobky? Začnime!

Oslovte nás! Náš predajný tím je pripravený pomôcť a odpovedať na všetky otázky!